Kommunestyret

Kommunestyret er det øvste folkevalde organet i kommunen.

Kommunestyret i Vanylven har 21 medlemmer og kommunestyret har møte omtrent 10 gongar i året. 

I Vanylven kommune er 7 politiske parti representert i kommunestyret - Venstre, Høgre, KrF, Arbeidarpartiet, Senterpartiet, Helsepartiet og Framstegspartiet.

 

Oversikt medlemmar

Klikk for stort bilete

Lena Landsverk Sande (V) ordførar

lena.landsverk.sande@vanylven.kommune.no

tlf.: 452 27 168         formannskapsmedlem

Klikk for stort bilete

Ingebrigt Berget (Sp) varaordførar

ingebrigt.berget@vanylven.kommune.no

tlf. 477 69 839      formannskapsmedlem

 

 

Knut-Aksel Thunem (Ap)

 

Tlf.:

 

Klikk for stort bilete

 

Mona Stenersen (Ap)

mona.stenersen@vanylven.kommune.no

tlf.: 414 24 784

 

Klikk for stort bilete

 

Ottar Jan Løvoll (Ap)

ottar.jan.lovoll@vanylven.kommune.no

tlf.: 957 56 257         formannskapsmedlem

 

Klikk for stort bilete

Bjarne Sætrenes (FrP) 

bjarne.saetrenes@vanylven.kommune.no

tlf.: 414 51 959          formannskapsmedlem

Klikk for stort bilete

Miriam Nystøyl (FrP)

mirian.nystoyl@vanylven.kommune.no

tlf.: 482 67 399

 

 

Rolf John Aasevik Dyb (FrP)

 

Tlf.:

Klikk for stort bilete

 

Idar Brekke (H)

idar.brekke@vanylven.kommune.no

tlf.:456 64 560    formannskapsmedlem

 

 

 

Katrin Brekke Sunde (H)

katrin.brekke.sunde@vanylven.kommune.no

Tlf.:                   formannskapsmedlem

 

 

Per-Johnny Brekke (H)

 

Tlf.:

 

 

Paul Sindre Vedeld (Sp)

paul.sindre.vedeld@vanylven.kommune.no

Tlf.:

 

 

 

Petter Bondhus (Sp)

 

Tlf.:

 

Klikk for stort bilete

 

Solveig Menes (Sp)

solveig.menes@vanylven.kommune.no

tlf.: 971 69 132

 

 

 

David Andre Lien (V)

david.lien@vanylven.kommune.no

Tlf.:

 

 

 

Bjørnar Magne Berge (V)

bjornar.berge@sibelco.no

Tlf.:

 

Klikk for stort bilete

Vidar Solheim (V)

vidar.solheim@vanylven.kommune.no

tlf.: 971 38 975


 

 

Monika Susanne Skår (Helsepartiet)

 

Tlf.:

 

 

 

Nils Olav Moen (Helsepartiet)

nils.olav.moen@vanylven.kommune.no

Tlf.:

 

Klikk for stort bilete

Øystein Blom (Krf)

oystein.blom@vanylven.kommune.no

tlf.: 911 64 814          formannskapsmedlem

Klikk for stort bilete

Jens Erling Ekroll Lillebø (Krf)

jens.erling.ekroll.lillebo@vanylven.kommune.no

tlf.: